Wiggle Car Ride On
Predstavitev izdelka
| starost | 3 - 6 let |
| Material kolesa | Plastika |
| Material telesa | Plastika |
| Zložljiva | št |
| Sedež vključen | ja |
| Številka kolesa | štiri |
| Nastavljiva po višini | št |
| Najvišja hitrost | <3,6 km/h |
| luč vključena | ja |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BTM-636 |
| Blagovna znamka | nihajni avto |
| Starostni razpon | 5 do 7 let |
| barva | bela, rdeča, roza, rumena |
| glasba | Večfunkcijski predvajalnik glasbe |
| Bruto teža | 4,6 kg |
| Neto teža | 4,21 kg |
| Velikost izdelka | 78*34*45 cm |
| kolesa | Tiho kolo |
| Vrsta plastike | PP |
| Svetloba | LED sprednje luči |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | EN KARTON ŠEST KOS |
| Pristanišče | Tianjin |
| Zmožnost dobave | 10000 kosov/kosov na teden |


Celotno ohišje avtomobila Wiggle Car, izdelano z zavezanostjo k trajnosti, je izdelano iz okolju prijaznih materialov, ki vašemu otroku zagotavlja varno in ekološko okolje za igro. Popolnoma ovita zasnova karoserije ne le poveča varnost, ampak tudi odpravi morebitne vrzeli, kar zagotavlja varno in prijetno vožnjo.


Skrita vrvica na dnu avtomobila doda praktičen pridih in prispeva k splošnemu elegantnemu dizajnu. Utripajoča tiha kolesa iz PU, ki blažijo udarce, ne zagotavljajo le gladke vožnje brez hrupa, ampak tudi dodajajo vizualno privlačen element splošni estetiki. Okrogel sedež, skupaj z dvignjenim naslonjalom, zagotavlja udobje in varnost vašega otroka ter preprečuje morebitne nenamerne zdrse.

Priljubljena oznake: wiggle car ride on, Kitajska wiggle car ride on proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Lil voznik vijuganje avto
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





