Otroška električna vozila
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | PHXH-JC915 |
| Ime izdelka | Otroški električni avtomobil |
| Kolesa | 4 EVA kolesa |
| barva | rdeča, črna, bela, zelena, rumena, modra, rožnato rdeča |
| funkcija | Upravljanje z električnim pedalom |
| Baterija | 12V7A |
| Velikost izdelka | 88*46*51 cm |
| Velikost kartona | 83*52*29 cm |
| G.W/N.W | 9,7/8,3 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247PCS |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 120X52X30 cm |
| Posamezna bruto teža: | 30.000 kg |


Priprava odra za navdušenje je gumb za zagon z enim dotikom, ki omogoča brez težav začetek vsakega vznemirljivega potovanja. Funkcija nastavljive hitrosti zagotavlja, da vozilo raste z vašim otrokom, prilagaja se različnim nivojem spretnosti in spodbuja varno in prijetno izkušnjo vožnje. Opazujte, kako njihovi obrazi žarijo od navdušenja, ko se vključijo v živahno in interaktivno glasbo ter ustvarijo veččutno avanturo, zaradi katere bo vsaka vožnja nepozabna.


Izbirajte med bogato paleto barv, ki vašemu otroku nudijo priložnost, da izrazi svojo osebnost in želje. Raznolikost razpoložljivih barv zagotavlja, da je vsako vozilo edinstveno in personalizirano, kar mlademu vozniku vzbuja občutek lastništva in ponosa.


Bodite prepričani, da se naša zavezanost cenovni dostopnosti odraža v ugodni tovarniški neposredni prodajni ceni. Kakovost, varnost in cenovna dostopnost so v središču našega poslanstva in zagotavljajo, da ta električna vozila ponujajo izjemno vrednost za družine, ki iščejo bogato in zabavno igralno izkušnjo.

Priljubljena oznake: otroška električna vozila, Kitajska otroška električna vozila proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Najboljši otroški motocikel
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





