Otroška igrača za vožnjo z električnim motorjem
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let, 14 let in več |
| Kraj izvora | Guangdong, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | HS -5188 |
| baterijo | 12V4,5AH*1 |
| motor | 390*2 |
| barva | rdeča, bela, modra, rumena |
| Velikost izdelka | 115*59*73 cm |
| Velikost kartona | 90*44*52,5 cm |
| G.W | 18 kg |
| N.W. | 14KG |
| MOQ | 40 kosov |
| Kolesa | 3 kolesa |
| Funkcija | Vadba Ravnovesje |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | ena na eno škatlo Otrok Rdeča Bela Modra Barva za Otroke Glasba Led Luč USB Napajalna Baterija Električno Motorno kolo |
| Pristanišče | pristanišče tianjin ali katero koli pristanišče |
| Zmožnost dobave | 6000 kosov/kosov na mesec |

Oživite vznemirjenje z našo otroško igračo za vožnjo z električnim motorjem, dinamično fuzijo inovacij in pustolovščine, ki spremeni čas igranja v potovanje polno vznemirjenja. Ta motocikel za vožnjo ni le igrača; to je izkušnja, zasnovana tako, da očara mlade kolesarje s svojimi impresivnimi funkcijami in kul dizajnom.

Sprostite moč dvojnega pogona, ki vašemu malčku zagotavlja pristno izkušnjo vožnje. Vključite njihove čute s harmonično mešanico glasbe in luči ter ustvarite poglobljeno okolje, ki poveča veselje do vsake vožnje. Funkcija zgodnjega izobraževanja uvaja element učenja, ki vključuje elemente angleškega jezika za spodbujanje kognitivnega razvoja.


Povezljivost zavzema osrednje mesto z možnostjo priključitve naprav USB, kar otrokom omogoča, da med križarjenjem uživajo v svojih najljubših melodijah. Spremljajte pustolovščino z močnim zaslonom, ki zagotavlja, da se zabava ne bo nepričakovano ustavila. Dodatek nizkotonca poveča zvočno izkušnjo in mlade kolesarje potopi v svet zvoka, ki ustreza razburljivosti njihovega potovanja.

Udobje je na prvem mestu s povečanim sedežem, ki zagotavlja udobno in prijetno vožnjo. Napetost 12 V zagotavlja zmogljivo zmogljivost, ki omogoča, da se električni motocikel z lahkoto spopada z različnimi tereni. Kul dizajn videza je ekskluziven in prevladujoč, zaradi česar ta igrača za vožnjo pritegne glavo, kamor koli gre. Pnevmatike niso le elegantne; so tudi protizdrsni, odporni proti eksplozijam in obrabi, kar zagotavlja varno in trajno avanturo za vašega otroka.

Kar ločuje to otroško električno igračo za vožnjo z motorjem, niso le njegove impresivne lastnosti, ampak tudi ugodna cena. Vabimo vas, da se pozanimate in naročite, saj smo ponosni na to, da nudimo neposredno prodajo v tovarni, zaradi česar je ta vznemirljiva izkušnja dostopna vsem. Naj vaš otrok sprejme odprto cesto samozavestno in s stilom ter ustvari dragocene spomine z našo igračo za vožnjo z električnim motorjem, ki je bogata s funkcijami in vizualno osupljiva. Dobrodošli v svetu, kjer je vsaka vožnja nova dogodivščina!
Priljubljena oznake: otroška električna igrača za vožnjo z motorjem, Kitajska otroška igrača za vožnjo z električnim motorjem proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi








