Električni dirkalni avtomobil Otroci driftajo
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | PHXY-RT8009 |
| Ime izdelka | električni pedal go kart |
| barva | rdeča |
| funkcija | Upravljanje z električnim pedalom |
| Motor | 35W*1 |
| Kolesa | 2 kolesa |
| Velikost izdelka | 74,7*99,8*48,6 cm |
| Velikost kartona | 102*49*32 cm |
| G.W.&N.W | 16,45/13,45 kg |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 1*20HQ:96PCS;1*40HQ:247PCS |


Potopite se v svet možnosti z močnimi motorji 12 V 550 8000RPM*2, ki poganjajo ta dirkalnik z dinamično hitrostjo in natančnostjo. Baterija 12V7ah zagotavlja dolgotrajno in razburljivo igro, kar vašemu otroku omogoča, da uživa v vznemirjenju gibanja naprej in nazaj, ostrih obratih v levo in desno ter vznemirjenju vrtenja za 360 stopinj. Pedal za plin zagotavlja pristno izkušnjo vožnje, saj daje vašemu malemu dirkaču nadzor nad hitrostjo in smerjo njegovega potovanja.


Z ugodno ceno vas vabimo, da povprašate in naročite neposredno v tovarni. Naša zaveza k zagotavljanju kakovosti po dostopni ceni zagotavlja, da ima veselje vašega otroka izjemno vrednost. Izboljšajte čas igranja z električnim dirkalnim avtomobilom Children Drifting – kjer se spekter barv, prilagodljivih možnosti in vznemirljivih funkcij združijo, da ustvarijo nepozabno dirkalno izkušnjo. Dobrodošli v svetu, kjer se domišljija sreča z inovativnostjo in je vsaka vožnja nova dogodivščina.
Priljubljena oznake: električni dirkalni avtomobili, ki vozijo otroke, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji, tovarna električnih dirkalnih avtomobilov, ki vozijo otroke
Naslednji: Otroško električno ravnotežno kolo
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi







