Električni motocikel z glasbo
Predstavitev izdelka
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Številka modela | BEJ -8188-3 |
| barva | srebrna črna bela rdeča |
| Ime izdelka | Otroški električni motorji |
| starost | 3-7 let |
| Baterija | 6V4,5AH*2/12v4,5ah |
| Velikost izdelka | 134*70*75 cm |
| Velikost kartona | 103*38*60,5 cm |
| Certifikat | EN71 ASTM |
| Opis | Akumulatorska otroška motorna kolesa |
| G.W.&N.W | 14,4/17 kg |
| Certificiranje | ASTM CE, EN71 |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | En kos za eno škatlo |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 95X35X45 cm |
| Posamezna bruto teža: | 12.500 kg |
Predstavljamo naš "simulacijski električni motocikel za otroke", dinamično in domiselno izkušnjo vožnje, zasnovano tako, da popelje mlade voznike, stare od 3 do 6 let, v svet vznemirjenja in pustolovščin. Ta električni motocikel ni le igrača; to je vznemirljivo potovanje na kolesih, zasnovano tako, da spodbudi domišljijo in zagotovi neskončne ure veselja.


Potopite svojega otroka v očarljiv svet inteligentne glasbe za zgodnje izobraževanje, ko se podaja na svojo električno avanturo. Avtomobilski žarometi in hladen sistem osvetlitve dodajo realističen pridih in ustvarijo poglobljeno izkušnjo, ki odraža vznemirjenje odprte ceste.
Varnost je v ospredju s pnevmatikami, odpornimi proti vožnji, ki zagotavljajo stabilnost in zaupanje, ko vaš otrok raziskuje različne površine. Posebej udoben sedež zagotavlja udobno in prijetno vožnjo, kar vašemu malemu jahaču omogoča udobno in stilsko križarjenje, zaradi česar je igranje čudovita izkušnja.


Simulirano stikalo za zagon s ključem dodaja interaktivni element, ki vašemu otroku omogoča, da sproži svoj električni motocikel s pridihom realizma. Edinstvena zasnova videza, ki je všeč otrokom, loči to jahanje od drugih, saj pritegne pozornost in domišljijo mladih kolesarjev s svojo očarljivo estetiko.
Z ugodno ceno, ki odraža kakovost in dostopnost, je simulacijski električni motocikel za otroke na voljo za povpraševanje in naročilo prek naše tovarniške neposredne prodaje. Z izbiro tega izdelka vlagate v visokokakovosten, eleganten in zabaven dodatek k igralnemu repertoarju vašega otroka.


Ne zamudite priložnosti, da v svet svojega malčka prinesete veselje in vznemirjenje. Vabljeni k povpraševanju in naročilu simulacijskega električnega motocikla za otroke še danes in pustite, da se dogodivščine odvijajo z varnostjo, slogom in inovativnostjo!
Priljubljena oznake: električni motocikel z glasbo, Kitajska električni motor z glasbo proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi



