Otroški motorni tricikel
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Material | Plastika |
| Moč | Baterija |
| Drugi atributi | |
| Starostni razpon | 2 do 4 leta, 5 do 7 let, 8 do 13 let |
| Kraj izvora | Hebei, Kitajska |
| Vrsta | avto |
| Slog | Vožnja vklop igrača |
| Spol | Uniseks |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | BEJ-1288SL |
| Baterija | 6V4AH*2 |
| Motor | 540*1 |
| Čas polnjenja | 6-9 ur |
| Obremenitev izdelka | 60 kg |
| Neto teža | 11,5 kg |
| Funkcije | zgodnje izobraževanje, zgodba, glasba, USB, MP3 vtičnica, LED lučka |
| velikost | 105*40*57 CM |
| Pogon izdelka | enojni pogon |
| Ime izdelkov | Otroški električni motor tricikel |
| Kolesa | 2 kolesi/3 kolesa |
| Pakiranje in dostava | |
| Podrobnosti pakiranja | 2023 Oblikovanje Baby Motorno kolo Baterija Plastika Motorno kolo Vožnja Na Avto Električno Mini Otroci Otroci Cross Kolesa |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 94X31X55 cm |
| Posamezna bruto teža: | 11.500 kg |

Predstavljamo otroški motorni tricikel, popolno mešanico varnosti, sloga in zabave, ki je namenjen mladim voznikom, starim od 2 do 6 let, vznemirljivo in varno izkušnjo vožnje. Ta tricikel izstopa s svojo inovativno zasnovo stabilnega trikolesnega ohišja, ki nudi gladko in samozavestno vožnjo za dogodivščine vašega malčka.

Varnost ima prednost pri karoseriji avtomobila all inclusive, ki zagotavlja varen in zaščiten prostor za vašega otroka. Stabilnost trikolesne zasnove spodbuja ravnotežje in zaupanje, kar vašemu otroku omogoča varno in prijetno vožnjo. Možnost samostojne vožnje in daljinskega upravljanja dodaja vsestranskost in staršem ponuja udobje vodenja otrokovega potovanja, ko je to potrebno.


Udobje je najpomembnejše s povečanimi in udobnimi sedeži, ki zagotavljajo udobno in ergonomsko razporeditev sedežev za vašega mladega kolesarja. Kul luči, vgrajene v tricikel, povečajo njegovo vizualno privlačnost in ustvarijo razburljivo vzdušje za igro. Skupaj z glasbo za zgodnje izobraževanje ta tricikel postane poglobljena čutna izkušnja, ki spodbuja tako vid kot zvok vašega otroka.

Dominanten videz karoserije doda triciklu pridih stila, zaradi česar je izjemen pripomoček za igro vašega otroka. Z več barvami, med katerimi lahko izbirate, lahko izberete popoln odtenek, ki bo ustrezal željam vašega otroka in mu omogočil, da se bo vozil v stilu.
Naša zavezanost cenovni dostopnosti se odraža v ugodnih cenah otroškega motornega tricikla. Izkoristite našo neposredno prodajo v tovarni in se pozanimajte zdaj, da zagotovite to čudovito vožnjo za svojega otroka. Z izbiro tega izdelka vlagate v kakovosten, eleganten in zabaven dodatek k igralnemu repertoarju vašega otroka.
Ne zamudite priložnosti, da v svet svojega malčka prinesete veselje in vznemirjenje. Vabljeni k povpraševanju in naročilu otroškega motornega tricikla še danes in naj se dogodivščine na treh kolesih začnejo!
Priljubljena oznake: otroški motorni tricikel, Kitajska otroški motorni tricikel proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Naslednji: Avtomobili Power Wheels
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi




