Otroški voziček z možnostjo obračanja
Reverzibilni otroški voziček je zasnovan za vsestranskost in priročnost, vključuje pa reverzibilni potisni drog, ki omogoča konfiguracije, obrnjene proti cesti in staršem. Je zložljiv, z 3-zložljivim okvirjem in sistemom zlaganja z eno roko, kar olajša prenašanje in shranjevanje. Otroški voziček vključuje strehico, ki je zaščitena pred vetrom, nastavljivo hrbtišče, pettočkovni varnostni pas in veliko košaro za shranjevanje, kar zagotavlja udobno in varno okolje za otroke, stare od 6 do 18 mesecev.
Predstavitev izdelka
| Je zložljiv | ja |
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Kitajska |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | TZWB-6519pro |
| Material | lanene tkanine |
| Material okvirja | Okvir iz ogljikovega jekla |
| Nosilnost | 20 KG |
| Starostna skupina | 0-6 mesecev, 0-3 let |
| Primerna starost | 6-18 mesecev |
| funkcijo | Sprednji in zadnji blažilec |
| Material | 300D Oxford in lanene tkanine |
| Kolesa | 4 kolesa |
| Nosilnost | 20 kg |
| Pakiranje | 1 kos/ctn |
| Velikost kartona | 505*230*680mm, |
| G.W & N.W | 7,1 kg/8,1 kg |
| Zmožnost dobave | 1000 kosov/kosov na mesec |


Samo najbolj gladke vožnje brez udarcev ... so dovolj dobre za vašega sladkega malčka, zato je ta otroški voziček za novorojenčka z zibelko zasnovan s 360-stopinjskimi vrtljivimi kolesi za mobilno manevriranje in prefinjenim vzmetenjem, ki zagotavlja izjemno blaženje in povečuje udobje.


Oglejte si znamenitosti, vendar se zavarujte pred soncem ... Ta eleganten sodoben črn otroški voziček je 2-1 voziček za malčke. Strehica je nastavljiva in snemljiva s polnim peekaboo oknom za UV zaščito in veliko prezračevanja v vročih in sončnih dneh. Popoln za družinske izlete!

Priljubljena oznake: otroški otroški voziček, Kitajska, proizvajalci, dobavitelji otroškega vozička, tovarna
Par: Voziček za 6 mesecev
Naslednji: Ležeči voziček
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi





