Otroški voziček
Otroški voziček je strokovno izdelan, da nudi izjemno mešanico stila, vzdržljivosti in udobja za starše in otroke. Ponaša se z lahkim okvirjem iz aluminijeve zlitine in elegantnim dizajnom s prefinjeno barvno shemo, ki zagotavlja eleganten videz. Ta voziček, opremljen s praktičnimi dodatki, kot sta hladilna podloga in mreža proti komarjem, zagotavlja udobje in zaščito v vseh letnih časih. Njegova oblika poudarja enostavnost uporabe in gladko vožnjo, zaradi česar je najboljša izbira za zahtevne starše, ki iščejo kakovost in funkcionalnost.
Predstavitev izdelka
| Je zložljiv | ja |
| Drugi atributi | |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | ZSYBS-Q8 |
| Material | Poliester |
| Material okvirja | Aluminijeve zlitine |
| Nosilnost | 15 kg |
| Starostna skupina | 0-6 mesecev, 0-3 let, 6 mesecev - 3 let |
| Ime izdelka | Luksuzni otroški voziček |
| funkcija | Enostavno zložljiv prenosni otroški voziček |
| barva | Črna |
| Kolesa | 4 EVA kolesa |
| Primerna starost | 0-3let |
| MOQ | 1000 kosov |
| Zložena velikost | 37*53*65 cm |
| Pakiranje in dostava | |
| Prodajne enote: | Posamezen element |
| Velikost posameznega paketa: | 46X30X59 cm |
| Posamezna bruto teža: | 11.{1} kg |


❤ Spremenljivi voziček 2 v 1: Ta otroški voziček ni samo standardni voziček, ampak tudi premikajoča se otroška košara. Naslonjalo za hrbet in noge se zlahka spremeni iz sedeža v košaro, ki vašemu novorojenčku nudi udoben položaj za ležanje ali spanje. Poleg tega lahko košaro snamete in obrnete, da bo vaš malček med sprehodom gledal naprej ali proti vam.


❤ Otroški voziček z več nastavljivimi zibelkami: otroški voziček z zibelkami ponuja več nastavljivih funkcij, vključno s strehico, ki jo je mogoče poljubno nastaviti, da zaščiti vašega otroka pred škodljivim ultravijoličnim sevanjem; krmilo nastavljeno v več ravneh, da se prilega staršem različnih višin. Ima tudi prezračevalno mrežo in strešno okno, ki omogoča pretok zraka in zagotavlja popoln pogled na vašega otroka.
Priljubljena oznake: otroški voziček, proizvajalci, dobavitelji, tovarna otroških vozičkov na Kitajskem
Par: Voziček 3 v 1
Naslednji: Poceni voziček
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi


