Ograja za stajice za dojenčke
Predstavitev izdelka
| Ključni atributi | |
| Atributi, specifični za industrijo | |
| Pakiranje pošte | Y |
| Aplikacija | Domača pisarna, dnevna soba, dojenčki in otroci, hotel, stanovanje, poslovna stavba, bolnišnica, objekti za prosti čas, supermarket, drugo |
| Slog oblikovanja | Moderno |
| Material | Plastika |
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Vrsta | Stajica |
| Blagovna znamka | DAODEBAO |
| Številka modela | ABST-Y01(12+2) |
| Velikost izdelka | 150 x 145 cm (12+2) |
| Velikost kartona | 84 x 34 x 67 cm |
| N.W/G.W | 14,9/16,5 kg |
| Certifikat | EN71 |
| funkcija | Zaščita in zabava |
| Čas dostave | 15-25days/20''container-40'container |
| Vzorec čas | 2-3 dni |
| Pristanišče | Ningbo/Šanghaj/Yiwu/Guangzhou/Qingdao/Shenzhen |
| Zmožnost dobave | 100000 Set/Set na mesec |

Predstavljamo našo ograjo za stajice za dojenčke – čudovit in privlačen prostor, zasnovan za negovanje otrokove rasti, domišljije in varnosti. Ta ograja z očarljivim vzorcem psa Corgi združuje ljubkost s funkcionalnostjo in ustvarja očarljivo okolje, kjer lahko vaš malček raziskuje, se igra in se uči.

Kar ločuje našo ograjo za stajice za dojenčke, je njena premišljena vključitev izobraževalnih elementov. Vsaka plošča vsebuje vrsto zanimivih igrač, skrbno izbranih za spodbujanje razvoja otrokovih možganov ter izboljšanje vidnega in otipnega zaznavanja. Te igrače niso le igrivi dodatki; so orodja, ki spodbujajo kognitivno rast, zaradi česar je igranje bogata in spodbudna izkušnja za vašega malega raziskovalca. Z ukvarjanjem s temi igračami se vaš dojenček nauči prijemati, se dotikati in opazovati ter spodbuja bistvene spretnosti v zgodnjih fazah razvoja.

Varnost je naša glavna prednostna naloga in naša stajica je natančno izdelana iz varnih in nestrupenih materialov. Zavedamo se pomena zagotavljanja varnega okolja za vašega malčka, zato so naši materiali izbrani z največjo skrbnostjo, da zagotovimo popolno varnost. Za večjo stabilnost ima naša stajica posebej zasnovano silikonsko podlago proti zdrsu. Ta inovativna podlaga preprečuje neželeno premikanje, nagibanje ali nestabilnost, zaradi česar bi otroci med igro težko podrli ograjo. S to dodatno varnostjo ste lahko mirni, saj veste, da je vaš dojenček zaščiten, medtem ko raziskuje svet v ogradi.

Poleg varnostnih funkcij naša ograja za stajice za dojenčke ponuja izjemno raven zabave. Skrbno izbrane igrače skupaj z očarljivim vzorcem psa Corgi ustvarjajo vabljivo vzdušje, ki pritegne pozornost vašega otroka. Igranje postane čudovita pustolovščina, kjer domišljija ne pozna meja, spodbuja ustvarjalnost in radovednost vašega otroka.

Naložba v našo ograjo za stajice za dojenčke pomeni zagotoviti vašemu dojenčku prostor, ki spodbuja učenje, raziskovanje in igro v varnem okolju. Sprejmite veselje ob opazovanju svojega malčka, ki se ukvarja s svetom, obdan z igrivim šarmom našega vzorca psa Corgi in bogatimi izkušnjami, ki jih ponujajo stimulativne igrače. Pridružite se neštetim staršem, ki so izbrali našo stajico in tako ustvarili zatočišče, kjer lahko njihovi otroci uspevajo, se učijo in rastejo. Dvignite otrokovo igro na nove višine z našo ograjo za stajice za dojenčke – kjer se varnost sreča z ustvarjalnostjo in je vsak trenutek korak k svetli in domiselni prihodnosti.

Priljubljena oznake: ograja za stajice za dojenčke, proizvajalci, dobavitelji, tovarna ograje za otroške stajice na Kitajskem
Naslednji: Zložljiva otroška stajica
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi






