Samouravnotežna lebdeča deska za vse terene
Samouravnotežna lebdeča deska za vse terene je zasnovana za ljubitelje pustolovščin in ima 8--palčna nedrseča, proti obrabi odporna kolesa za stabilnost na različnih terenih. Ponuja enostavno prenašanje z ročaji za prenašanje, kar povečuje njegovo vsestranskost. Lebdeča deska vključuje Bluetooth za zabavo, zaradi česar so vožnje prijetne ob glasbi. Primerno za vse starosti, spodbuja telesno koordinacijo in podaljšuje čas igranja z dolgo življenjsko dobo baterije. Ta izdelek ponazarja vzdržljivost in inovativnost, na voljo neposredno iz tovarne po privlačni ceni za tiste, ki si želijo raziskovanja vseh terenov.
Predstavitev izdelka
| Napetost | 36V |
| Zložljiva | št |
| Domet na polnjenje | {}KM |
| Največja hitrost | 11-20 km/h |
| Drugi atributi | |
| Kraj izvora | Zhejiang, Kitajska |
| Moč | 501-1000w |
| Pametna vrsta | Senzor, elektronski |
| Blagovna znamka | DAODEBAO/OEM |
| Številka modela | MBT-8CZSLL |
| Čas polnjenja | 2-3H |
| Kategorija | Dvokolesni skuter |
| Kapaciteta baterije | < 10Ah |
| Ime | Hoverboard |
| Material | ABS+kovina |
| barva | bela, modra, rdeča |
| Napetost | 36V |
| Moč | 501-1000w |
| Baterija | 36V, 2,4Ah polnilna baterija |
| Čas polnjenja | 2-3H |
| Domet na polnjenje | {}KM |
| Velikost pnevmatike | 10 INCH |
| Največja hitrost | 16 km/h (odvisno od ceste in teže) |
| Pristanišče | Pristanišče Zhejiang |


Ta odporna in nedrseča kolesa, opremljena z 8-palčnimi pnevmatikami, zagotavljajo stabilen in varen oprijem na različnih površinah. Samozavestno se spopadajte z neravnimi potmi, pločniki ali travnatimi površinami, saj zmogljivosti te lebdeče deske za vse terene odpirajo svet možnosti za kolesarje, ki iščejo raziskovanje in navdušenje.


Povezljivost se sreča z zabavo z vgrajeno funkcijo Bluetooth, ki vašo lebdečo desko spremeni v mobilno središče zabave. Brezhibno ga združite s svojo mobilno napravo, da med vožnjo uživate v svojih najljubših melodijah, s čimer izboljšate svojo splošno izkušnjo in svojemu potovanju dodate pridih sodobnosti.


Bodite prepričani o kakovosti naše samouravnotežene lebdeče deske za vse terene, saj je podvržena strogemu testiranju za izpolnjevanje najvišjih standardov. Z veseljem vam lahko ponudimo to izjemno lebdečo desko po ugodni ceni, zahvaljujoč naši predanosti zagotavljanju neposredne prodaje iz tovarne. Izkoristite to priložnost in izboljšajte svojo izkušnjo vožnje z lebdečo desko, ki združuje vzdržljivost, inovativnost in cenovno dostopnost. Povprašajte zdaj in oddajte naročilo, da se pridružite kolesarjem, ki izkušajo vznemirjenje raziskovanja vseh terenov.
Priljubljena oznake: Samouravnotežna lebdeča deska za vse terene, Kitajska samouravnotežna lebdeča deska za vse terene proizvajalci, dobavitelji, tovarna
Par: 2-kolesna hoverboard
Naslednji: Dvokolesni stoječi skuter
Pošlji povpraševanje
Morda vam bo všeč tudi


